Beseda o školní zralosti v MŠB

29. Leden, 2019 Pavla Bajerová MŠ Bařiny, Základní škola Komentáře: 0

Beseda o školní zralosti v MŠB

Ve středu 9. ledna se sešli rodiče naší mateřské školy ve třídě Veverek. Úvodní slova třídních schůzek patřila řediteli školy Mgr. S. Pešovi. Informoval rodiče o dění na základní škole, způsobech výuky, možnosti dětí docházet do školní družiny, dále o příspěvku města na školní pomůcky, o přátelské atmosféře na škole. Na tyto informace navazovala beseda s paní Mgr. Alenou Pokornou. Pohovořila o školní zralosti a připravenosti dětí na 1. třídu ZŠ. Rodiče se dověděli jaké aspekty je nutno u dítěte sledovat, jak s dítětem doma pracovat, o možnosti úpravy domácího prostředí, častém používání tabletů, PC, mobilních telefonů a jejich vlivu na psychickou pohodu dítěte. Nabídla rodičům kurz pro předškolní děti a jejich rodiče. Rodiče využili zkušenosti speciální pedagožky, a tak došlo i na osobní pohovory, rady a doporučení.

Srdečně děkujeme za vzácný osobní čas paní Pokorné i panu řediteli, který nám věnovali a těšíme se na další setkání.

Jurková Jana

logofotoFotografie

 

 

Beseda o školní zralosti v MŠB


ZŠ Štramberk © 2013-