Barevný týden

10. Červen, 2019 Martina Žáčková Základní škola Komentáře: 0

První týden v červnu jsme s členy žákovského parlamentu uspořádali tzv. Barevný týden. Na každý den v týdnu jsme vylosovali určitou barvu a dohodli jsme se na pravidlech soutěže (bodování oblečení). Zapojit se mohli žáci celé školy a účast byla zcela dobrovolná. Byli jsme mile překvapeni, když jsme během dne nakukovali do tříd a takto jsme zjistili, že se vážně skoro všichni zapojili. Každý den ve škole byl o něco veselejší a barevnější! V pátek došlo k součtu všech bodů za jednotlivé třídy a výherci jsou: 1. místo 7. A, 2. místo 3. A a 3. místo obsadila třída 4. A.

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří se zapojili, rodičům, kteří je podpořili a samozřejmě vyučujícím, kteří s žáky drželi krok! Myslím, že jsme si to všichni užili!

Mgr. Dita Jankovičová

logofoto Všechny fotografie jsou dostupné ve fotogalerii.

Barevný týden