Anketa pro rodiče našich žáků

2. Červenec, 2017 Zdeňka Havlíková Základní škola Komentáře: 0

Vážení rodiče,

město Štramberk jako zřizovatel Základní školy ve Štramberku vyhlašuje anketu pro Vás, rodiče našich žáků. Očekáváme, že získané informace přispějí ke zkvalitnění poskytovaných služeb ve všech oblastech. Abychom Vás nenutili hodnotit konkrétní záležitosti, necháváme čistě na Vás, abyste svými slovy vyjádřili, co se Vám na ZŠ Štramberk líbí či nelíbí. Anketa je zcela anonymní a její výsledky nebudou veřejně publikovány, budou však sloužit k interním potřebám města a vedení školy.

Anketu najdete na webových stránkách města na adrese:

http://www.stramberk.cz/cs/mesto/ankety/ a klikněte na „Co se mi líbí/nelíbí na ZŠ Štramberk“

Vaše vyjádření můžete také podat písemně v zalepené obálce s nápisem „Anketa“ vložením do poštovní schránky u ZŠ nebo MÚ.

S pozdravem

Ing. David Plandor, starosta města Štramberka


ZŠ Štramberk © 2013